top of page

YÖNETİM VE DENETİM KURULUMUZ GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

ANKARA (15.01.2014) – Derneğimizin Yönetim ve Denetleme kurulu temsilcileri Dernek Başkanımız Nuri USLU’nun başkanlığında Denetleme Kurulu Başkanımız Veli KAYA, yönetim kurulu üyelerimizden Ahmet Feyzi İNCEÖZ ve Genel Koordinatörümüz Ahmet SAĞLAM’ın da katılımıyla Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Metin YILMAZ’ı makamında ziyaret etti.

Söz konusu ziyarette derneğimizin Orta Asya ve Balkanlarda yapmayı planladığı gençlik çalışmalarıyla ile ilgili bilgi toplantısı gerçekleştirildi.

Genel Başkanımız Nuri USLU, derneğimiz ve çalışmaları hakkında Bakan Yardımcısı Metin YILMAZ’a bilgi verdi. Uslu, derneğimizin amacının Türk dünyasındaki ve akraba topluluklarındaki siyasetçileri tek çatı altında toplamak olduğunu, derneğimizin gençliği koruyan ve kollayan yapısıyla değerli siyasetçilerimizin tecrübe ve deneyimlerini de bir araya getirerek, gelecek kuşaklara aktarmayı amaç edindiklerini belirtti. Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz’da, derneğimizin ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirirken, derneğimizin bölgede ki gençlik çalışmalarına Bakanlık olarak ortak olmaya hazır olduklarını ifade etti. Derneğimize üyelik başvurusunda bulunan Metin Yılmaz söz konusu ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

BASKAN.jpg
bottom of page